Recenzii

Tangarine09
2020-12-27
5/5
excelente
Syrenkova Lena
2021-01-26
5/5
Am satisfied very good

Gigabit Ethernet Fibre Optice comutator 4F2E Industriale Clasa a 4*1.25 G Fibre Port 2 RJ45 10/100/1000M PCB bord

rating

SKU: i194

vă rugăm să rețineți:

Implicit cu 2 buc 1310nm O parte de Fibre module și 2 buc 1550nmB parte, 4buc 1550nm Partea B, sau 4buc 1310nm O parte pot fi furnizate ca cerere.

Gigabit Ethernet 4G2E Serie de Fibre Switch Gigabit 4G2E este un Ethernet Comutatorul de Fibre, care este special conceput pentru monitorizarea rețelei.Acesta are 2*10/100/1000Mbps porturi Ethernet și 4*1.25 Gbps porturi de fibre.Se adoptă Marvell chips-uri pentru a se asigura consum redus de energie și de înaltă stabilitate.Se extinde distanța de transmisie de o rețea de 100m la 120 km prin cabluri de cupru.Se poate extinde distanța de transmisie; există, de asemenea, multe alte avantaje, cum ar fi izolarea de protecție, bună securitate a datelor, lucru de stabilitate și ușor de întreținere.Caracteristici Principale: 1.Sprijini comuta între 10/100/1000Base-TX și 1000Base-SX/LX 2.4*1.25 Gbps full-duplex porturi de fibre și 2*10/100/1000M Ethernet porturi cu auto-negociere funcția 3.Suport 1000M viteză, MDI/MDIX și jumătate/full-duplex cu auto-negociere funcția 4.Fiecare port are complet LED Indicator luminos 5.Suport single-mode fibra singur,singur modul dual fibra multi-mod dual de fibre și slot SFP 6.Suport IEEE802.1d Spanning Tree 7.Suport de înaltă performanță funcția QoS pe fiecare port 8.Suport 5-16V tensiune intrare 9.Suport IEEE 802.3 x de control al fluxului și contrapresiune de control 10.Nu necesită configurare și instantaneu va funcționa cât mai curând ca ai putere de sus 11.Consum redus de energie chip cu radiator construit în pentru a asigura mult timp funcționarea eficientă

Caietul de sarcini:

Standardele

AM EEE802.3 10Base-T

IEEE802.3u 100Base-TX/FX

IEEE802.3z 1000Base-SX/LX

IEEE802.3x control al Fluxului

IEEE802.1p QoS

IEEE802.1d Spanning Tree

Port Ethernet

Conector: RJ45

Rata De Date: 10/100 /1000 M

Distanta: 100m

UTP Tip: UTP-5E sau de nivel superior

Port De Fibra

Conector: SC/FC/ST/SFP slot

Rata De Date: 1.25 Gbps

Optic lungime de Unda: 850nm/1310nm/1550nm

Distanta: 550m~120km

Performanta

Prelucrare Tip: Store and Forward

MAC Dimensiuni Masa: 4K/6K/ 8K

Spațiu tampon: 500kbs/ 1Mbit /2Mbit

Pachet Jumbo: 1518 bytes

Înapoi lățime de bandă: 3.8 G/ 5.6 G /7.2 G

Timpul de Întârziere: <150µs

Putere

Tip putere: sursă de alimentare externă

Tensiune de intrare: AC100V~240V 50/60Hz

Conector: DC Soclu

Tensiune de lucru: 5-12V

Consum De Putere: 2.2 W~3.5 W

Transmissin Distanta

Torsadat: 100m (CAT5e, CAT6 cabluri)

Muti-modul: 2km

Single-mode: 3/ 20/40/60/80/100km

CBTM

100, 000 de ore

Garanție

1 an

Mediu

Temperatura De Depozitare: -40~70℃

Temperatura De Operare: -10~55℃

Umiditate relativă: 5-90% ( fara condens)

Structuri Mecanice

Dimensiune: 215×107 x 26mm

Greutate: 0.15

PCB bord principal

OEM&ODM

De susținere

  • Origine: NC(de Origine)
  • Fbier Port: 4 cu port de fibra de 1.25 G
  • Port Ethernet: 2 port RJ45 10/100/1000M
  • Compatibil: Huawei
  • Tip Conector: SC/APC
  • Tip De Fibre: Modul Single
  • Tip Comutator: Gigabit Swtich
  • Element De Lungime: 1m
  • Numărul De Model: JYD-0402-3
  • Nume De Brand: tapirapeco
  • Dimensiune: 20*5*3
  • Numele produsului: comutatorul de fibre

Etichete: dell switch gigabit, switch cisco, cască yealink, FIBRE, comutator fibra industriale, comutatorul de fibre, 10gb ethernet, 10g ethernet, Comutator De Rețea, ethernet gigabit switch.

  • facebok
  • twitter
  • linkedin
  • youtube

Produse similare

Legate de
2020 Brand New1490nm 1625nm 1650nm cu mai Multe lungimi de Undă de Fibra Optica OTDR Reflectometru Cu VFL OPM OLS Hartă Eveniment Descriere: TB200 serie Optice în Domeniul de Timp Reflectometru(OTDR) este noua generație de inteligent metru pentru detectarea de fibre sisteme de comunicații.Cu
3 554.93lei
Legate de
FTTH 4F Bază de Fibră Optică Cutia terminală 4 port cutie de distribuție fibră optică FTTX Fibra Optica Cutie Splitter Box 4 Core în aer liber Fibra Optica cutie de borne cu blocare rezistent la apa IP65 Protectie UV Detaliu Rapid: Vă rog să observați aceasta
25.76lei
Legate de
FTTH Roșu cu Laser Pen Stil 30mw Lumina Fibra Optica Cablu Tester Vizual Localizare Optica Cablu CATV descriere Produs Central-lungime de Undă: 650nm+-10nm -Putere de ieșire: 30mW -Optic Conector: 2.5 mm conector universal pentru a testa diferite ST, SC, FC intervine -Modelul
76.42lei 61.14lei